Kids-home

Przedszkole nr 4 Wita

Przedszkole usytuowane jest w centrum miasta na ulicy Ełckiej 31. Teren placówki otoczony jest ogrodzeniem z furtką, oddalony od ruchliwych ulic. W jednokondygnacyjnym budynku znajduje się 5 przestrzennych, funkcjonalnych i wyróżniających się estetycznym wnętrzem sal zajęć. Każda grupa posiada oddzielną i odpowiednio wyposażoną łazienkę. Mamy też do dyspozycji duży plac zabaw ze sprzętem terenowym. Przedszkole zapewnia dzieciom opiekę, wychowanie i uczenie się w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa. Prowadzone w ciągu dnia zabawy i zajęcia wspomagają, ukierunkowują rozwój dzieci zgodnie z ich możliwościami. Kładziemy duży nacisk na rozwijanie zdolności plastycznych, muzycznych, ruchowych i literacko-teatralnych.

W placówce pracuje doświadczona, kompetentna i stale podnosząca swoje kwalifikacje zawodowe, kadra pedagogiczna . Wychowawcy prowadzą zajęcia z dziećmi na wysokim poziomie, pracując metodami tradycyjnymi oraz nowatorskimi w oparciu o nową podstawę programową. Dążymy do osiągnięcia przez dzieci dojrzałości szkolnej. Każde dziecko w naszym przedszkolu traktowane jest indywidualnie i podmiotowo.

ZAPEWNIAMY

• opiekę nad dziećmi w godzinach od 6.00 do 16.00
  • kompetentną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, dla której każde dziecko jest jedyne i niepowtarzalne
  • warunki do wszechstronnego rozwoju każdego dziecka poprzez różnorodne, atrakcyjne formy i metody pracy z dziećmi